прогресс Адмирал-командор


 Репутация: 77
Зарегистрирован: 18.10.2011 Сообщения: 3651 Откуда: Днепропетровск-Украина!!!
|
Добавлено: 22.02.2016, 16:27 Заголовок сообщения: |
|
|
bryk писал(а): |
Днями Бог дасть буду у себе на "базі" сфотографую все крупним планом.
Взагалі то проситься позаду площадка для пірнання та виходу з води, а посередні мабуть транець. Навряд чи цей "Баркас" треба глісувати. Та й використовуватись він буде в акваторії 40-60км завдовжки. Тому наше усьо це 10-12 км/год.
От і в цьому питання, якої потужності цей "Баркас" потребує щоб не викинуло на берег при 8-12 м/с?
P.S. хоч приблизно.
Добавлено спустя 2 минуты 23 секунды:
Нарив ось "молодших братів" http://www.ladzinscy.hg.pl/Slide_kormoran_gb.htm |
30-50 л.с,должно хватить. _________________ Никогда не кусай того, кто может тебя съесть..
|
|