| Предыдущая тема :: Следующая тема |
| Автор |
Сообщение |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 09.07.2012, 16:55 Заголовок сообщения: Ветерок 12 |
|
| Доброго дня,я тут новенький,і хотів би запитатися хто може допомогти по даному мотору.Проблема в тому що мотор гріється,і по всему десь вихлопні гази прориваються у водяну рубашку,а от де це може бути я незнаю.Прокладку головки заміняв.де ще можливо є якась прокладка?
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
dimchik22 Пассажир


Репутация: 0 Зарегистрирован: 14.09.2010 Сообщения: 8 Откуда: Херсон,Украина
|
Добавлено: 09.07.2012, 18:00 Заголовок сообщения: |
|
Прокладка или пластина глушителя.
_________________ Электронное зажигание. |
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 09.07.2012, 20:22 Заголовок сообщения: |
|
| а де ця пластина знаходиться?
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
dimchik22 Пассажир


Репутация: 0 Зарегистрирован: 14.09.2010 Сообщения: 8 Откуда: Херсон,Украина
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 10.07.2012, 6:01 Заголовок сообщения: |
|
| зрозуміло.я її знімлю і потім відпишуся.
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 10.07.2012, 20:41 Заголовок сообщения: |
|
| сьогодні занявся мотором.розібрав його і виявилося що в мене водяна система взагалі перероблена.помпа була неробоча а замість неї зробили трубку у яку вінт загонив воду.короче помпу зробили але зявилася друга проблемка,немає трубок до помпи,а точніше трубки забору води і виходу з помпи до самого мотора.от незнаю як їх тепер зробити або де купити.
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 18.07.2012, 16:38 Заголовок сообщения: |
|
| у мене паніка.замінив всі прокладки,все перебрав а гази всеодно ідуть у водяну систему.дійшов висновку що треба заміняти блок.(((
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 18.07.2012, 19:39 Заголовок сообщения: |
|
| а крильчатку помпи як правельно ставити?я її поставив,якщо дивитися на неї зверху,то згинами лопостей за часовою стрілкою.
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
mehanik Администратор


Репутация: 113 Зарегистрирован: 30.06.2010 Сообщения: 7147 Откуда: Запорожье
Группы
|
Добавлено: 18.07.2012, 19:52 Заголовок сообщения: |
|
| Ветерок писал(а): |
| а крильчатку помпи як правельно ставити?я її поставив,якщо дивитися на неї зверху,то згинами лопостей за часовою стрілкою. |
Шото мне подсказывает, шо то не есть правильно... Учитывая, что коленвал имеет вращение по часовой стрелке, то крыльчатка помпы должна иметь обратные повороты лопастей, дабы они не заворачивались
_________________ Прогресс-4, Меркури 60
Kolibri KM330, Tohatsu 5 |
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 18.07.2012, 20:45 Заголовок сообщения: |
|
| а чому з контрольного отвору іде дим?походу вода має іти а не вихлопні.
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
mehanik Администратор


Репутация: 113 Зарегистрирован: 30.06.2010 Сообщения: 7147 Откуда: Запорожье
Группы
|
Добавлено: 19.07.2012, 5:20 Заголовок сообщения: |
|
Возможно помпа не закачивает воду.... Надо бы разобраться и не спешить менять блок. Причина конечно может быть и в нем, но начинать надо с малого. Если трудно самому, может стоит пригласить какого нибудь спеца, что бы глянул?
_________________ Прогресс-4, Меркури 60
Kolibri KM330, Tohatsu 5 |
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 19.07.2012, 6:47 Заголовок сообщения: |
|
| я би не протів шоб глянув але у нас тут немає такого в Чернівцях.а помпу я точно неправельно поставив.сьогодні її переставлю і відпишуся.але мені якось дивна ця система роботи водяної і вихлопної системи.як може бути контрольна дирка знаходитися біля глушителя,воно ж воду буде назад вигонити.
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
mehanik Администратор


Репутация: 113 Зарегистрирован: 30.06.2010 Сообщения: 7147 Откуда: Запорожье
Группы
|
Добавлено: 19.07.2012, 7:14 Заголовок сообщения: |
|
Немного не по теме, но есть вопрос. Где вы ходите и какая лодка у вас? На сколько знаю, в Черновцах река Прут не особо годится даже для надувной лодки. Если есть водоемы еще, то есть ли еще любители и лодки с моторами. Может среди них поспрошать, дабы пальцем показали на причину... Я так понимаю, что в устройстве и принципе работы подвесного мотора, Вы не то, что не спец, а даже не любитель. Поэтому сложно вести предметный разговор.
_________________ Прогресс-4, Меркури 60
Kolibri KM330, Tohatsu 5 |
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Ветерок Зелёный Юнга


Репутация: 0 Зарегистрирован: 09.07.2012 Сообщения: 17 Откуда: Чернівці
|
Добавлено: 19.07.2012, 7:20 Заголовок сообщения: |
|
плаваю на Дністрі.знайомих особо не маю по даним агрегатам.про сам мотор читав літературу але неможу зрозуміти.я ще скину зарас фото кришки,вона у мене була перероблена.можливо це шось допоможе.
Добавлено спустя 13 минут 56 секунд:
помпа в мене була взагалі не робоча і зробили по іншому охолодження.на фото я думаю все буде ясно.
Добавлено спустя 1 минуту 26 секунд:
фото не якісне.зжимав його.
Добавлено спустя 5 минут 10 секунд:
ще раз фото трубки
Добавлено спустя 1 минуту 47 секунд:
воно в мене робило на такому принципі довго,а тепер з цього штуцера почали гази іти і вода вже неможе попасти в мотор.
| Описание: |
| у кришці вкручений штуцер через який попадала вода в мотор |
|
| Размер файла: |
214,58 KB |
| Просмотрено: |
2152 раз(а) |

|
| Описание: |
|
| Размер файла: |
217,84 KB |
| Просмотрено: |
2214 раз(а) |

|
| Описание: |
| ця трубка підключалася до штуцера і кріпилася за лопостями вентилятора.вентилятор крутився і загонив воду в мотор |
|
| Размер файла: |
186,48 KB |
| Просмотрено: |
2067 раз(а) |

|
| Описание: |
|
| Размер файла: |
259,45 KB |
| Просмотрено: |
2216 раз(а) |

|
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
Niyazovitsh Капитан наставник


Репутация: 41 Зарегистрирован: 05.04.2011 Сообщения: 1473
|
|
| Вернуться к началу |
|
 |
|